| Jokers666 a întrebat:

Exista vreo femeie care sa nu aiba nevoie de bani,masina, haine, etc? Hai fetelor sa va vad

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Dar nu inteleg la ce trebuie sa ti bati capul sa pierzi vremea cu aceste ganduri, adica e inutil. Se stie de cand ii lumea ca exista femei care sunt pe interes dar si barbati carora le place sa fie tinuti acasa de sotie. Persoanele acestea au existat si vor exista mereu. Si desigur exista si alte persoane *barbati, femei* care au tot ce au prin munca cinstita, fara a cersi, fara a astepta de la mami sau tati, fara a astepta duhu sa i indeplineasca dorintele.
Deci. exista fel si fel de persoane. Nu vorbi doar de femei ca exista si barbati stai tu linistit. Sa pui acea intrebare a fost mai mult o descriminare a sexului feminin. EXACT CA FEMEILE EXISTA SI BARBATI CARE SUNT LIPSITI DE ONOARE SI ASTEAPTA TOTUL DE A GATA.

14 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, în junglă, găsești căcălău.

| Catrice a răspuns:

Da, eu.

| LPCTSTR a răspuns:

Annasstasia sau cum o mai chema-o... ea are nevoie numai de extraterestri ciorditi, chipurile, de la NASA, s-o duca sa nu mai abereze pe TPU rolling on the floor

| Jokers666 explică (pentru LPCTSTR):

Locul Annasstasiei este pe Marte ca acolo se va simti iubita de extrateresti 100%

| zurick a răspuns:

Întrebarea provine dintr-o frustrare, nu ai găsit o fată așa că toate sunt la fel.

| Eireann a răspuns:

Am job, munces mult, castig bine. Am bani, masina, haine si orice altceva si nu depind de nimeni, nici barbat, nici femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Am nevoie de bani, haine, de maşină mai puţin, mă mulţumesc şi cu o bicicletă. DAAR banii câştigaţi din munca mea, nu furaţi, nu câştigaţi prin fraude sau alte mişmaşuri de genul; hainele cumpărate tot din banii din munca mea iar bicicleta asemenea.

| Valentina8 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Poate ai facut referire la altceva insa daca nu, toti avem nevoie de bani, masina, haine etc. Insa cand ai nevoie muncesti pentru a le avea nu profiti, nu astepti sa primesti de la altul. O femeie daca are nevoie de ceva e corect sa poate dobandi si singura acel lucru la fel ca si in cazul barbatiilor!

| Jokers666 explică (pentru Valentina8):

Da adevarat ca sunt femei in ziua de azi ca vor masini de lux si iubiti cu multi bani ca gen daca nu ai astea nu se uita la tine ca au fost vremuri ca nu existau atatea rasfaturi si buicimi cum sunt acum,ca daca nu ai bani nu esti nimic,daca o sa muncesti o sa ai de toate si o sa ai o viata cat de cat mai buna, ca sunt multi oameni care se rad de omul care nu are, ca in viata nu conteaza sa ai bani, masini, etc conteaza sa stii sa te descurci sa iti mearga mintea

| Valentina8 a răspuns (pentru Jokers666):

Nu conteaza ca inainte nu erau atatea rasfaturi dar ce spui acolo? Pe timpuri sa ai casa sa ai curte sa ai un pic din toate animalele sa ai un teren plantata, mama mama cum mai profitau. Acum lucrurile din jurul nostru au evoluat, vizual, insa oamenii. sunt tot aceeasi

| Jokers666 explică (pentru Valentina8):

Bravo ai dreptate in tot ce ai spus aici. Felicitari! Si scuze ca ti-am stricat tot timpul drept degeaba.Mersi

| Valentina8 a răspuns (pentru Jokers666):

Nu ti fa griji, seara placuta

| Valentina8 a răspuns (pentru Jokers666):

Dar nu inteleg la ce trebuie sa ti bati capul sa pierzi vremea cu aceste ganduri, adica e inutil. Se stie de cand ii lumea ca exista femei care sunt pe interes dar si barbati carora le place sa fie tinuti acasa de sotie. Persoanele acestea au existat si vor exista mereu. Si desigur exista si alte persoane *barbati, femei* care au tot ce au prin munca cinstita, fara a cersi, fara a astepta de la mami sau tati, fara a astepta duhu sa i indeplineasca dorintele.
Deci. exista fel si fel de persoane. Nu vorbi doar de femei ca exista si barbati stai tu linistit. Sa pui acea intrebare a fost mai mult o descriminare a sexului feminin. EXACT CA FEMEILE EXISTA SI BARBATI CARE SUNT LIPSITI DE ONOARE SI ASTEAPTA TOTUL DE A GATA.

| AnastasiaSt a răspuns:

Degeaba ai toate astea daca nu ai un suflet care să ți ofere iubire.