| Invisible_1210 a întrebat:

Exista vreo-un program de pus idle fals pentru mess 11?

3 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Program nu e da poti sa-i umbli prin setari sa intre mai repede pe idle [Ctrl+siIFT+P] iti apar setarile de la messenger si dai la categoria [Privacy] si in aceasca categorie poti sa setezi dupa cat dimp sa intre pe idle [da trebuie sa fie bifat butonul [siow me as "idle" if I don't use the computer for 1 {dupa un minut intra in idle} minutes.
Succes!

| Holographic a răspuns:

Este, il descarci aici
https://rstcenter.com/forum/42449-y-messenger-11-idlepatch.rst
acolo sunt si toate instructiunile de folosire

| Invisible_1210 explică:

Ms mult,... da stiam asta oricum mersi.