| GodBlessYou a întrebat:

Exista zana maseluta?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu am pile la toate divinitatile.Ca sa vezi ce fata ca lumea sunt iti dau si id-ul ei:yo_maselutza_love_mos_enehee hee

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru copiii cuminti, da exista!

| HBK a răspuns:

Exista, dar in povesti.

| OanaG a răspuns:

Nu

| Corinne a răspuns:

Exista in mintea surorii mele happydar eu nu cred in ea oh go on
De fiecare data cand ii pica un dinte seara il punea sub perna in speranta ca in noaptea aceea va veni Zana Maseluta si `l va lua, iar in schimbul dintelui va primi bani.Si mama avea grija sa nu uita sa ia dintele si sa lese bani.
Nici pana la aceasta varsta (9ani)nu i-am zis cine e de fapt Zana Maseluta asa cum nu stie cine e Mos Craciun, Mos Nicolae etc cred ca o mai lasam un timp pana isi da seama singura sau pana nu o sa-i mai cada nici un dinte laughing

| DonGiovanni a răspuns:

Da si mos craciun, unicorn si toate povestiile de adormit copii

| cristiiiiiii a răspuns:

Darolling on the floor)))))))) thm ce intrebari

| zuzulici a răspuns:

Hmm. depinde, eu ink cred in chestii de genu pentru am o minte de copil chiar daca am 18 ani, parerea mea ca inca exista undeva acolo fiinte, de care noi ink nu stim, stiu ai sa zici ca ma uit la prea multe filme, da tu nu crezi ca in orice poveste exista o mik seminta de adevartongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dahee hee. Locuieste in taramul minunat alaturi de Mos Craciun, Iepurasul de Paste si alti,, eroi``.

| BrokenAngels a răspuns:

Da,exista,dar doar pentru copii mici!

| albonifiras06 a răspuns:

Doamne! Cum sa nu existe? Mie odata mi-a adus 5 lei!

| XXX_4944 a răspuns:

laughingMda... chiar exista rolling on the floor

| Anastasia198 a răspuns:

Zana Maseluta exista......intrun fel. Poata ca oamenii marii (adolescenti)nu cred in ea dar copiii mai mici cred pana la un timp. Zana este un personaj fantastic in care e frumos sa crezi. funda?

| diny346 a răspuns:

Nu vreau sa te supar...dar nu exista.eu am crezut in ea pana la 5-6 ani.

| Евтилияр_Милия_Мартин_1985 a răspuns:

Da exista daca ai un dintre frumos!