| SmRpT a întrebat:

Explicati-mi,va rog,o chestie! cand dau blind la cs si respectivu' nu are cod i se face ecranu alb/negru(in functie de server) iar cand are cod nu "vede" blindu,sa zic asa, adica nu i se albeste/innegreste ecranu'?

1 răspuns:
| MaurSEF a răspuns:

Majoritatea codurilor la cs,au eliminat antifb; ul,adica iau si ei flash; uri,smoke; uri si chestii de genul,deci degeaba ii dai blind,ca ii apare, cel mai sfant lucru e sa faci poze, sau la pentru dovada, faci un demo, urmat de ban.bafta