| NikolasXD a întrebat:

Facebook sau Instagram

Răspuns Câştigător
| Cosmin483 a răspuns:

Eu folosesc ambele.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Instagram pentru postat de poze și feed, Facebook pentru messenger

| corbulalbrosu a răspuns:

Niciuna nici alta. Sunt cu totul INUTILE. Foloseste Google, cel mai bine documentat si informat... ''prieten'' al oricarui om educat si civilizat.

| Catrice a răspuns:

YouTube

| PedoBarbie a răspuns:

Your You?

| Anonima163333 a răspuns:

Le folosesc pe ambele, dar parca mai interesant mi se pare Facebook-ul, chiar daca instagramul e mai la moda in randul adolescentilor

| eijibanana75 a răspuns:

Nu înțeleg ce e cu întrebările tale

| ElvisCC21 a răspuns:

Instagram. 100%. Facebook ul este prea comericializat si mult prea cringe. toti prostii se exprima si nu ai cum sa nu dai de ei in feed.