| Andukx a întrebat:

Faceti`mi si mie o opinie cu privire la poezia de dragostea. Nu stiu ce sa scriu si imi trebuie urgent pentru ceva! Va rooog ajutati`ma! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DWDT a răspuns:

Poeziile de dragoste le pun oamenilor in minte ca iubirea e cel mai frumos si mai exceptional lucru. dar totusi cine are nevoie de iubire (dragoste) sau de fericire, tu trebuie sa te simti bine asa cum esti. poeziile de dragoste le dau sperante cuplurilor ca viata lor relationala va fi extraordinara, dar se observa ca in ultimul timp oamenii nu mai au parte de "pana la danci batraneti". viata de cuplu de vis e deja disparuta dupa perdele de praf si prostie, de certuri si frica de a avea un copil neavand bani pentru grija lui. dragostea e o prostie, iar poeziile de dragoste arata ca nu e asa! funda?!

1 răspuns:
| Ann17 a răspuns:

Intra pe rimeaza.ro si iti da rima la ori ce cuvant. Funda