| tDany05 a întrebat:

Faceti-mi va rog o scrisoare catre persoana iubită în care îi recunosti ca o iubesti. Va rag ceva decent și cât de cât lung.

Răspuns Câştigător
| Swjbas a răspuns:

– Stiu ca tu stii ca eu te iubesc. Dar de fiecare data simt nevoia sa iti amintesc. Desi. Desi sunt constienta ca nu s-au inventat inca acele cuvinte care sa exprime tot ceea ce eu simt. Sunt doar niste banalitati. Dar atunci cand le auzi gandeste-te ca eu ti le spun din suflet. Te iubesc! Suna asa de frumos. Si totusi nu exprima suficient. Poate am sa te sarut. Poate am sa te mangai. Poate am sa te ating. Si totusi nu va fi suficient ca sa iti arat ca pana la sfarsitul vietii mele voi fi langa tine

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine nu-i mai zici nimic daca nici 10 minute nu esti in stare sa-i dedici sa-i scrii ceva frumos si sincer... se vede si cat de mult iubesti persoana aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare o prostie ideea in sine, dar sa ti-o scrie si altcineva.ce rost are?