| anonim_4396 a întrebat:

Fata mea si-a facut cont pe fb i l-a facut alta persoana acu i-a schimbat parola si nu stie nici parola de mail.Cum fac sa blochez contul de facebook, daca nu pot sa intru in cont?

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Face altul nu-i bai, acela ramane inactiv

| Roxana_Mariana_1985 a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Problema nu e asta,, ma tem ca persoana care i-a schimbat parola, sigur o stie pe cea noua.si sa nu posteze in numele ei.din cauza asta as fi vrut sa-l blochez. oricum nu o pot oprii sa nu faca altul.e adolescenta.am incurcat-o!