| TkSonia a întrebat:

Fetele scunde și timide sunt atrăgătoare?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Foarte. Da nu este vorba despre tine, tu ești doar mignonă și foarte asertivă.

| Catrice a răspuns:

Deloc

| TkSonia explică (pentru Catrice):

Dc?

| Catrice a răspuns (pentru TkSonia):

Pentru ca nu arata bine.
Și scunda și timida e un nu pentru mine.
Și la politie îți trebuie 165 min

| TkSonia explică (pentru Catrice):

crying

| Dismally a răspuns:

Ar putea fi, depinde acum, timiditatea este normala la inceput, pana cunosti un om dar in timp ar trebui sa fii mai increzatoare, sa te poti deschide fata de acea persoana.

| yhua a răspuns:

Da au succes ca actrite adult

| TkSonia explică (pentru yhua):

Eu vreau sa fiu polițistă

| TkSonia explică:

Tind sa mențione za ca am 152 înalțime

| Laura678 a răspuns:

Bună,nu noi alegem înălțimea pe care ne o dorimhappy
Depinde și de gena( dacă tatăl este mai înalt sau scund, mama tot la fel,sau poate semeni cu bunicii, alte rude).
Totul tine de caracterul tău, nu de înfățișare, oamenii mici fac lucruri mărețe, te asigur.