| floricica55 a întrebat:

Fetelor, acum ca a venit frigul, purtați strampi sau colanți pe sub pantaloni?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, există risc să răcești acolo jos dacă nu. nu suport dar aia e, mă forțez, mai ales dacă am mai mult de mers pe afară. încearcă să porți colanți, mi se pare că nu se simte așa deranjant sub colanți cum se simte sub blugi

| floricica55 explică (pentru Adry05):

Te referi la colantii aia de piele? Ai purtat si tu?

| Adry05 a răspuns (pentru floricica55):

Nu, colanți de bumbac normali, pe sub ăia de piele nici nu știu dacă poți băga ceva.

| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu suport.
Cu o geaca groasa, ghete/cizme [ eu la ger imi iau UGG urile -nimic nu simt nici pe ger ] sunt super ok.

| ancaval a răspuns:

Eu nu port nici una din cele două. Nu-mi place. Nu mă simt bine. Vreau să fiu cât mai lejeră.
E bine dacă porți, îți ține cald, nu răcești.

| AdorDresurile a răspuns:

Eu port ștrampi, îmi place combinația

| AdorDresurile a răspuns:

Da, evident?