| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ati sta cu un baiat putin mai scund decat voi, cu vreo 5 cm? Adica eu sunt intr-o astfel, dar fata poarta tocuri foarte inalte. Fara ele avem aceeasi inaltime. dar cu tocuri...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, as sta fara probleme si nu as mai purta tocuri. Pentru mine nu conteaza, dar n-as vrea sa-l fac pe el sa se simta aiurea.

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai nu conteaza foarte mult inaltimea, dar daca zici ca fara tocuri aveti aceesi inaltime e ok...

| marsy a răspuns:

Pai. daca as fi in aceasta situatie. nu as purta tokuri happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu are nimic nu vad nimic rau in chestia asta
Important este sa va intelegeti atata

| Cryssy a răspuns:

Da. as sta. Nu conteaza inaltimea intr-o relatie.winking

| JoJo a răspuns:

Pt. fete de obicei conteaza inaltimea partenerului dar daca ea poarta tocuri nu cred ca o deranjeaza ca esti putin mai scund decat eathinking
Daca o deranja iti zicea...sau purta tocuri mai putin inaltewinking

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, as sta.

| mihaitza90 a răspuns:

Da as sta ca nu se intampla nimica dc e ea mai mare cu putin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea prietenilor mei erau mai scunzi si mai mici de varsta ca mine, nu m-a deranjat niciodata, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Un băiat înalt care să-ți permită înălțimea lui să porți și tocuri. Trebuie să fii și feminină.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune`i sa nu mai poarte tocuri pentru ca aratati urat impreuna!

Si parerea mea, eu chiar nu as stabig grin asa cu un baiat...sad, spune`i sa nu mai poarte ca esti tu acolo in inferioritate...sa vezi ca n`o sa mai poarte!batting eyelashes

Bafra, sa fi iubit, hai salut`!:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu eu am stat cun tip mai scund ca mine important e sa va intelegeti.