| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, care sunt cele mai bune absorbante? Eu una folosesc Bella, mi se par mai bune ca always fiindcă n-au plasticu’ ala

Răspuns Câştigător
| Littledoctor26 a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca Always sunt cele mai bune absorbante. Se lipesc bine de lenjerie, au acel sistem de absorbtie mai bine definit si mi se par mai sigure. Cele de la Bella imi par cam finute. Pana la urma, cele mai bune sunt cele care ti se potrivesc tie. Ai putea face un experiment sa incerci mai multe tipuri de absorbante pe care poate nici nu le-ai remarcat prin magazine si vezi ce ti se potriveste. Succes! happy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie îmi plac mult libresse, dar și bella sunt faine. am folosit always o grămadă de ani și regret. îs iritante atât că mi se pare că se fixează mult mai bine pe chilot.
Pentru cele de zi sau altele mici când n-ai mult sunt ok și alea din lidl, nu mai știu cum se numesc dar o să le vezi și au și un preț foarte ok.

| Eugen80 a răspuns:

Gradul de absorbtie depinde de la o fata la alta, fiecare are anumite necesitati. Daca tu te-ai obisnuit si ti se pare un model bun, foloseste-l pe acela!

| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Din punctul meu de vedere Always cele roz sau mov( nu stiu cum le zice) sau Bella.

| SofiaTeodorescu a răspuns:

Cortex(nu de mult aparute).Am zona sensibilă, ma irita rau si Bella si Always, in schimb acestea nu au plasticul acela, sunt asa fine si moi, parca nici nu porti nimic.