| Emma a întrebat:

Fetelor, ce cadouri ati primit de valentine's day?

Eu sunt singura si as vrea sa ma bucur macar pentru voi happy

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Niciunul.Mă bătea gândul să-mi cumpăr singură un trandafir alb dar am renunţat.laughing

| StreetDancer a răspuns:

O imbratisare de la mami, un pupic de la tati, o ciocolata de la bunici, niste imbratisari de colegi si niste mesaje cu ''te iubesc, amigos '' de la prieteni.
si eu sunt singura. Facem club?smug laughing

| StaceyG a răspuns:

Pai.draga mea Emma ce sa iti zic iti pot zice doar ca valentine's day a ffost o frumoasa zi pentru mine

si despre cadouri...pai am primit un catel de push si o inima iar pe ea scria"I LOVE YOU"...Iar eu lui iubi i-am dat aproapte la fel o mica inima pe care scria"I LOVE YOU"