| tflkj a întrebat:

Fetelor, ce inseamna pentru voi un baiat frumos/dragut? Aici ma refer la aspectul fizic. Descrieti-l voi pe baiatul dragut/frumos/adorabil in viziunea voastra.

3 răspunsuri:
| mejustme99 a răspuns:

Din punct de vedere fizic...
-brunet
-cu ochi albastri
-inalt, dar nu foarte
-nici cu patratele, dar nici gras
-cu un zambet mortal
Dar este mult mai important aspectul moral decat cel fizic

| SomeoneElseWhoNobodyKnows a răspuns:

Eu una sunt innebunita dupa ochii verzi :3.
Sa aiba ochii verzi,brunet,un zambet fermecator,buze un pic mari, atat de adorabil incat sa imi faca inima sa imi bata de fiecare data cand il privesc.
Ehhh, dar cand ma indragostesc de cineva il consider ca fiind cel mai frumos, adorabil, fermecator baiat din toate timpurile laughing.