| Ginosaurus a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre baietii mai inalti (1, 87 minim). Eu am tot atat, 16 ani, 69 kg. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| tril a răspuns:

Se vor uita la tine ca la Soare. Vei avea succes.

| Ginosaurus explică (pentru tril):

Mersi.

| tril a răspuns (pentru Ginosaurus):

Toate cele bune!

8 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

De ce este asa de important ce cred fetele? Apoi care "fete"? Sunt sigura ca esti un tip dragut, la care sunt importante: sufletul, iubirea, credinta, intelepciunea, rabdarea etc. Parametrii dati trebuie sa reflecte cele spuse de mine, in rest esti perfect! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea inalti, cel putin pentru mine

| SpreBalcani a răspuns:

La inaltimea ta cred ca ar trebui sa ai 5-8 kg mai mult. Esti slab?

| Ginosaurus explică (pentru SpreBalcani):

Da. Nu cred ca ar trebui sa ma mai ingrasi parerea mea happy

| tril a răspuns (pentru Ginosaurus):

La 16 ani, 69 de kg nu sunt putine. E bine pentru ca esti inalt. Altfel, chiar erau multe. happy