| Anne07 a întrebat:

Fetelor ce urati cel mai mult la un >baiat?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Urasc acei baieti care ma mint, te jignesc, nu te respecta.
Infidelitatea, sa fie gelos etc.
Te pup!

| Anne07 explică (pentru anonim_4396):

Asa este ...in opinia mea unde nu exista respect nu va exista niciodata nimic happy

9 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Nu aș urâ nimic dacă nu aș avea ce.
De obicei comportamentul care îl au de anumite persoane, de a se crede superior.
Nu toți băieții sunt la fel.

| MaliciousDeath a răspuns:

Dacă vorbim de personalitate, atunci insistenţa.Din orice punct de vedere.
Există genul ăla de tip care te exasperează cu "Bună, ce faci?","Ce mai faci?","Hei, bună!".
Ah, şi pe lângă asta adaug minciuna şi aerul de superioritate.

| Anne07 explică (pentru MaliciousDeath):

Cata dreptate ai cu ''insistenta'' laughing urasc tipii astia :*

| 8mariastar a răspuns:

Nesimtirea si nepasare cel mai mult nepasarea

| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Infidelitatea, posesivitatea, egoismul, atunci cand e badaran, cand e mincinos, lacomia, cruzimea, indiferenta, gelozia excesiva si fara motiv