| IanisCrsiti a întrebat:

Fetelor, ceva place mai mult sa auziți de la un băiat? Ca se epilează cu ceara sau ca se epilează cu lama sau ca nu se epilează?
Ce părere aveți despre băieții care merg la salon și se epilează?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

„ce vă place să auziți" da fix despre epilatu lui îmi place să aud, mor de drag, împărtășim idei și experiențe

| corbulalbrosu a răspuns:

In general barbatii gay sau cei efiminati adica cei numiti ''fetite'' si considerati ''fetincai'' se epileaza in mod curent si in intregime. rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ele vor sa auda ca băiatul e plin de bani sa le faca mofturile lor, cu ce le ajuta unde si cu ce se epilează? Banu moșule ca e foamete ele vor film, terase club mare munte pantofi genți etc.

| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca e necesar chiar salonul si ceara.
Adică se pot lua cu lama in zonele intime, la subrat (pe piept daca e cazul deja vorbim despre altceva) in general cam in zonele astea e necesar.
Dacă ai par in exces pe picioare si nu te simti confortabil te poti lua si cu masina de tuns ca nu trebuie neaparat sa fi fin.

| Catrice a răspuns:

Fetițe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-ar pasa tie de preferintele altor fete?
Daca iti place asa cum e el iti place si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa aud ca se epileaza inghinal cu ceara la salon