| PentruCaAutomobile a întrebat:

Fetelor cuminti le plac baietii ce merg la sala?(ma refer la cei cu patratele, maini mari etc.)

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Defineste ''fete cuminti''hee hee
Eh, am vazut un caz in care o tipa care arata super s-a casatorit cu un barbat apropiat ca varsta, dar gras si in decurs de cativa ani, s-a facut frumos, in sensul ca a mers la sala de a ajuns cu patratele.
Daca vrei ca o fata ''cuminte'' sa iti raspunda daca ii plac baietii care merg la sala, vei primi diferite raspunsuri.
De regula, cei care merg la sala se si umfla cu proteine sa se vada nu stiu ce muschi. Jet Li, Jachie chan, sau altii au fibra, dar nu se vede. Daca n use vede asa tare, nu inseamna ca nu exista.
Cei obsedati, daca pot sa zic asda, de sala, sunt si superficiali, din cate am observat, adica, nu superficiali, dar, ei constientizeaza ca arat bine si atrag atentia multor fete, mai ales a ppitelor si a celor care apreciaza doar lucrurile de tin de trup, deci sunt doriti de marea majoritate a fetelor, si drept urmare au un anumit comportament, o anumita personalitate. Deci cum mosu sa ii placa unei fete cu intentii serioase, fara aventrui de o noapte, de unul care tinde sa vrea aventrui de o noapte?!
Dar din cateva vorbe fata in fata deja iti poti face o parere despre persoana respectiva. Deci, nu te poti ghida dupa mersul la sala sau nu, odata ce schimbi 2 vorbe cu un om, deja intuiesti cum e.

| TheRealDaniel a răspuns:

Inseamna ca este o fata cuminte dar superficiala, naspa. depinde fata nu poti generaliza ca tuturor fetelor cuminti le plac baietii cu patratele.

| vladv26 a răspuns:

Mai nou fetele se uita dupa baietii cu patratele

| zTonia a răspuns:

Depinde de gustul orcarei fete, dar sigur se vor uita mai mult dupa cei cu patratele decat la cei cu cerculete laughing

| Mk01 a răspuns:

Presupun că eşti băiat.Frate nu contează aşa mult aspectul pe cât atitudinea.Dar da în opinia fetelor cei cu pătrăţele şi mâini mari sunt sexi şi sincer nu strică pentru un băiat să aibă aşa ceva :3.