| Mirceadumb a întrebat:

Fetelor / doamnelor, ce parere aveti de baietii / barbatii cu cateva cosuri / cicatrici de la cosuri pe fata? sunt atragatori? in considerati. scarbosi? cateva pareri sincere?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu sunt exagerat de multe si de evidente, nu am treaba. Daca are un fizic placut in general si o personalitate pe placul meu, le ignor cu usurinta.

| vocea a răspuns:

Nu afecteaza deloc aspectul fizic cum zicea si un coleg, este neplacut pentru tine nu pentru ea, daca esti atragator poti fi si cu o punga pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au cosuri, normal ca e scarbos.Nu este ceva ce afecteaza aspectul fizic, dar se observa si nu e ceva tocmai placut.

| Alicezzz a răspuns:

Nu toti si toate au tenul perfect! Dar cu atentie mai mare tenului si cu vizita la un dermatolog aceste se pot estompa si chiar trat in timp sa nu mai para o problema!