| adikiller1 a întrebat:

Fetelor le plac mai mult baietii bine facuti?

Răspuns Câştigător
| Alleksandra a răspuns:

Pai, sincer, conteaza mai mult comportamentul, gesturile, prea putin "bine facutii". Bine, pentru acele pitipoance poate ca daoh go on. Dar daca cineva te iubeste nu ii pasa daca esti sau nu bine facut.

3 răspunsuri:
| JESSARYA a răspuns:

Acuma depinde si cati ani ai si ce inaltime si bla bla bla
Oricum baietii nu arata bine trebuie sa fii unpic facut cat de cat ce naiba.
Facut nu inseamna grashappy

| JESSARYA a răspuns (pentru JESSARYA):

Baietii foarte slabi vroiam sa zic ca nu arata bine tongue
am "sarit" un cuv scuze

| Calyph a răspuns:

Nu sunt sigur, sunt unele fete care prefera pe cei grasi, cam ciudat parerea mea, dar oricum majoritatea ii prefera pe cei bine facuti