| Mihai123211 a întrebat:

Fetelor, va plac baietii cu fundul bombat?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

No! big grin

| justadream94 a răspuns:

Se uita la fund, dar nu neaparat bombat + ca depinde de fata.

| Metan a răspuns (pentru justadream94):

Baietii se uita la fundul fetelor. Dar nu prea cred ca si fetele se uita la fundul baietilor, din ce stiu ele se uita la maini.

| justadream94 a răspuns (pentru Metan):

Nu ai treaba..iti garantez eu ca se uita la fundul baietilor.ia si intreaba, dar nu 1-2-3 intreaba 10-20
si garantez ca minim, dar minim 50% iti vor spune ca se uita. evident nu cum se holbeaza baietii ca disperatii dar se uita
acum ca sa si raspunda sincer trebuie sa te cunoasca cat de cat

iti spun pentru ca stiu din experienta

| Mistyy a răspuns:

Bleah, Nu