| Ginosaurus a întrebat:

Fetelor, va plac baietii inalti? Si daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exagerat de înalţi. Eu una perfer să fie cu vreo 10 cm mai înalt decât mine. La un băiat mai mic decât mine, nu mă pot uita numai ca şi la un frăţior (părerea mea)... Mi se pare normal ca băiatul să fie o idee mai înalt decât fata pentru că îi oferă o oarecare protecţie şi un sentiment de siguranţă.

| Ginosaurus explică (pentru Violleta2022):

Asa e, oarecum.

| Nemessys a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca este inalt si slab? happy (bine... nu exagerat de slab), ar fi aceeasi chestie?

| Ginosaurus explică (pentru Nemessys):

Nu stiu. Ce sa zic eu? Zii tu laughing

| copilaroasa2k17 a răspuns (pentru Nemessys):

Bine acumaa ☺ Să fie înalt şi bine făcut. Nu unul pe care să-l pot, până şi eu, ridica. Dar ai înţeles tu ideea. Oricum. Dacă doi oameni chiar se iubesc, înălţimea nu prea mai contează.

| Ginosaurus explică (pentru copilaroasa2k17):

Pai te-ai uita la un baiat de1.87?

| copilaroasa2k17 a răspuns (pentru Ginosaurus):

Eu am 1, 70, dar dacă chiar îmi place de baiatul respectiv, nu aş prea ţine cont de cei 20 de cm diferenţă.

| Nemessys a răspuns (pentru copilaroasa2k17):

Cum adica,, bine facut"?

| copilaroasa2k17 a răspuns (pentru Nemessys):

Adică să nu-l sufle vântul, să nu fie exagerat de slab (gen să i se vadă oasele). Nu mă refeream la muşchi sau ceva.
Şi da, e ok un tip înalt şi slab. Dar acum. Preferinţele diferă de la o fată la alta. (Oricum majoritatea se uită după tipii mai slim.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intotdeauna mi-au placut baietii foarte inalti, pentru ca imi ma simt bine langa ei, protejata!
Mi-au placut atat de mult, incat mi-am luat sotul foarte inalt, de peste 1.90.
Cred ca baietii foarte inalti sunt cei mai castigati, ca pot avea sansa la toate fetele, atat micute, mijlocii cat si inalte.

| bEBE4456 a răspuns:

Bai, depinde, adica eu am 1.70 si as vrea un baiat de 1.75-1.85
Dar sunt fete mai inalte si vor baieti mai inalti. Deci e bine sa fii inalt ca baiat, si in plus daca esti slab du-te la sala, ca sigur vei arata mult mai bine. Baftaa