| Madness345 a întrebat:

Fetelor va place fundul baietilor? Daca da, ala mai bombat sau mai plat? Eu unu il am cam bombat, nu chiar mare mare dar as vrea sa scap de el, unele fete imi spun ca adora fundul putin bombat la baieti decat deloc.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai chiar e fain, de ce sa vrei sa scapi de el si te alaturi unei turme cu fund identic?

| Madness345 explică (pentru Adry05):

Asa este, dar mi se pare ca vin prea mulati blugii pe fundul meu si d-asta nu-mi place. intelegi? gras nu sunt, fac sala ca nebunu, sunt un tip chiar foarte definit de la picioare in sus. dar na

| Adry05 a răspuns (pentru Madness345):

Cu atat mai bine daca faci si sport. E foarte bine, lasa asa. laughing

| ClarissaIssuta a răspuns:

Uite care e treaba. Toti spun ca baietii se uita la fundul fetelor si comenteaza despre acela. Ei, bine, si fetele se uita la fndul baietilor si comenteaza daca e bun sau nu. Doar ca noi suntem mai subtile si de aceea nu e asta foarte popular. Si da, avem aceleasi preferinte ca si baietii. Sa nu fie plat si sa fie format frumos. Cel putin pentru mine si cea mai buna prietena, dar din cate am inteles, toate fetele fac asa.