| Bubbico a întrebat:

Fetelor, voi ce inaltime ati vrea sa aveti, care vi se pare inaltimea "ideala"

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Eu sunt mulțumită de înălțimea mea, cu toate că sunt foarte scundă și trebuie să am grijă la silueta mea!
Am 1, 55 m și nu cred că voi mai crește, deoarece am aceeași înălțime de acum doi ani!
Înălțimea ideală pentru o fată, nu cred că există, însă majoritatea fetelor vor să aibă cam 1, 65 m - 1, 70 m.

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu am 1, 58. Eu sunt multumita cu inaltimea mea si cred ca nu exista inaltimea ideala, depinde de la fata la fata.

| ElenaSA a răspuns:

Nu exista o inaltime ideala daca nu esti fotomodel. Daca esti prea inalta, de exemplu si simpatizezi un baiat prea mic de statura?

| MaliciousDeath a răspuns:

In jur de 1, 70 ar fi ok.

| JansonLupu a răspuns:

Pt o fata de clasa a VII-a majoritatea ar fi bine sa aiba 1m 50 cm pana la 1m 60 happy la baieti asa le plac

| Dandelion7 a răspuns:

1.75 la maturitate

| DANNA99 a răspuns:

Eu sunt multumita de inaltimea mea, am 14 ani si 1.73