| inna07 a întrebat:

Fetelor, voua va plac baietii pensati?

4 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Pai depinde la ce te referi la pensati, daca are monospranceana, sigur prefer sa fie pensat, sau daca are tufe tot prefer sa fie pensat sau macar tuns sa nu se vada ca o padure.Dar daca as vedea unul cu model foarte subtire cred ca mar bufni rasul.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Doar pensati, adica daca nu au probleme cu sprancenele, dar totusi sigur are toata lumea, ca la toata lumea creste parul laughing, pai sa fie pensati doar de ce e in plus. intelegi?! Mi se par groaznici aia cu sprancene ciufulite sau monospranceana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar! Dar nu imi plac nici cei cu monospranceana.

| Leptosome a răspuns:

Nu stiu...adica, daca ar fi unul cu sprancene ca de gaciga, cred ca as face pe mine de ras.
Iar in caz ca ar fi un monosprancenat, si mai rau.
Concluzie: Pensat cu sprancene mai groase.