| alynutza55 a întrebat:

Foloseste cineva roaccutane pentru acnee. daca da dp cat timp au aparut efectele si daca v a afectat cumva. sunt putin speriata de reactiile adverse straight face

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna alynutza 55 happy eu il folosesc de pe 27 Mai azi ma duc sa vb cu doctora au trecut peste 7 luni si o sa il inchid happy nu ai de ce sa te sperii eu in afar de buza foarte uscate nu am avut nimic... dar nu am mancat fast-food si nici un fel de acid, doar apa plata. Nu ai de ce sa te sperii eu am avut multe cosuri si am scapat complet de ele am si poze inainte si dupa happy trebuia sa vad diferenta tongue. daca vrei sa ma mai intrebi ceva ai adresa alyviper2007@yahoo.com Te pup Pa