| Stefan092 a întrebat:

Fosta mea iubita s-a despartit din cauza lui fostul sau spunandu-mi ca ma considera ca un prieten. Dupa cateva luni, ma intalnesc cu un prieten de-al meu si imi spune ca fostei mele ii pare rau si regreta ce a facut si vrea sa se impace cu mine. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

laughing) a văzut băiat care o ține și o apreciază cum e, a apucat-o doru de fostul, a fugit la fostul, ăla probabil i-a dat cu jet sau s-a comportat în așa fel încât și-a dat seama că mai bine îl lasă și acu ce s-a gândit? bă da fraieru ăla de mai demult se purta frumos cu mine și așa pămpălău, ia să încerc să mă dau la el, poate mă mai ia înapoi. Până găsește altul după care să plece. Tu decizi laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Variante. Dacă o iubești mai tare, faci ceva să vă re întâlniți și te faci că nu s-ar fi întâmplat nimic.

| Andreeush a răspuns:

Ce simți, aia să faci!