| XoOxXo a întrebat:

Fratele prietenului meu implineste 18 ani, si nu stiu ce cadou sa ii iau. spuneti-mi si mie ce cadou i-as putea lua (el fiind baiat).

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Articole de barbati, te duci la un mall ceva si gasesti tu, parfum, deodorante, ceva inele, lanturi de argint, blugi, nu stiu, cand ajngu la un magazi cu articole pentru barbati intrtebi vanzatoarea... Sper ca te-am ajutat, funda? plzz

| mykkki a răspuns:

Acum depinde u il cunosti mai bine. ce i-ar placea mai mult...fiind majorat ai putea sa ii iei ce vrei.gandestete ce i-ar placea. un parfum, o palariehappy

| IoanaJoker a răspuns:

Pai intreaba-l pe prietenul tau cam ce i-ar lua el sau ce ii place. TRebuie sa te gandesti si la varsta. Poate o carte, sau ceva mai maruntel cum ar fi o ciocolatica cu o felicitare.
Trebuie sa reflectezi asupra personalitatii sale si sa vezi cefel de persoana este.

| Kuzco a răspuns:

Fratele prietenului meu...(el fiind baiat).
Mamaaa daca nu puneai in paranteza ca e baiat nu`mi dadeam seama

| ame93 a răspuns:

Cel mai bine e sa te sfatuiesti cu prietenul tau si asa vei da loviturabig grin

| Iuli_7733 a răspuns:

Intreaba-l pe prietenul teu ce fel de parfumurii foloseste fratele lui si ii poti lua un parfun...sau ergi intr-un mall si ii iei un tricou, o bluza, etc...sau cea mai buna ideeie sa ii dai baniwinking