| str a întrebat:

Fratilor, care e treaba cu confirmatul adresei de mail?
Din punctul meu de vedere este o prostie.

Răspuns Câştigător
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Si mie la fel @ O pierdere de timp!

3 răspunsuri:
| ovishadow a răspuns:

Da si eu cred la fel pentru ce sa confirm doar ca sa pier timpul

NOname
| NOname a răspuns:

Orice site, care se respecta, cere confirmarea adresei de mail. Altfel unii si-ar crea cu usurinta sute de conturi, si ar fi un haos total. Singurul lucru deranjant mi se pare faptul, ca dureaza cateva ore, uneori o zi intreaga, pana adresa de mail se confirma (se pierde o zi la inceput).

| Baiaaanca a răspuns:

E mai bine sa iti confirmi conturile, decat sa-si faca altii con pe id'ul tau si sa te trezesti cu e-mailuri de la tot felul de site-uri ciudate pe care nu ai intrat niciodata.