| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor, pentru noi astia vechi, ce preferati? Timpurile alea din anii 2010 in care ne destrabalam cu melodiile lui Puya la subwoofer d-ala din piata cu vreo 3 4 lazi de bere, un grătarel, cam juma de sat de la 10 la 60 de ani..sau in ziua de azi unde abia de strang 7-8 oameni sa ciocnesca ceva pahare de vin din joi in pasti? Stau cateodata si ma intreb cum de s-a schimbat totul...As dori sa va ascult si pe voi sa imi aduc aminte de acele vremuri

5 răspunsuri:
| CapDeSfecla a răspuns:

Numai cand ascult vreo melodie din perioada 2000-2012 imi vine sa plâng dar sa mai si ma gandesc la ce vremuri erau.Acum toti stau singuri, putini prieteni, si prea mult internet.Pana la urma cred ca asta ne-a distrus, internetul.Cand nu erau smartphone-uri nu aveai ce sa faci cu un telefon cu butoane, decât să suni si sa dai un mesaj.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Excalibur09):

Nu, totul este din cauza internetului, vad puștii de 13 14 ani stand pe telefoane, izolati, in loc sa iasa toti sa faca ceva. Eu la 14 ani ma jucam cs 1.6 o ora pe zi, atât

| Endoryus a răspuns:

Si 2010 a fost praf in comparatie cu ce a fost inainte de 2000. Cum trece timpul cum toate se duc la vale. Raman doar amintirile.

| Sofer a răspuns:

Vreau inapoi in 2005.