| buburuza2007 a întrebat:

Fratilor spuneti-mi si mie nume de carti bune de citit,ceva frumos care sa ma captiveze,din bilioteca personala,fara siteuri ca nu am nevoie, carti personale

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le consider cele mai bune.
Chiar poți învăța ceva din elewinking

1. Puterea cuvintelor – Hal Urban
2. Tata bogat, tata sarac – Robert Kiyosaki
3. Puterea extraordinara a subconstientului tau – Joseph Murphy
4. Atitudinea este totul – Jeff Keller
5. Incepe cu ceea ce nu iti place – Brian Tracy
6. Motivatie si Personalitate – A. H. Maslow
7. Arta de a reusi in viata – Dale Carnegie

| buburuza2007 explică (pentru anonim_4396):

O sa vad cat sunt de interesante, multumesc pentru sugestii,

| ioanaiulia a răspuns:

Ce mi-a placut mie sa iti spun si ce gasesti usor happy
Pai Mihail Drumes -Scrisoare de dragoste, Invitatie la vals, scrie extraordinar, e usoara lectura acestor carti si e captivanta de la primele pagini.
Jessica Steel-Cred in tine
Bernardo Guimaraes-Sclava Izaura
Loyd C. Dougllas -Camasa lui Christos (nu are nicio treaba cu biserica e o poveste superba de dragoste:X)
Charlote Bronte-Jane Eyre
Liviu Rebreanu-Adam si Eva (cam grea cartea, depinde de varsta pe care o ai eu am 17 si am inteles'o big grin)
Jane Austen-Mandrie si prejudecata
Emily Bronte-La rascruce de vanturi
Al. Dumas-Dama cu camelii ( o carte SUPERBA)
Elena Zafira Zanfir -Castelana
si multe muuuulte du'te la o biblioteca si spune cam ce ti'ai dorii
kiss pupici, ma bucur ca citesti >big grin

| buburuza2007 explică (pentru ioanaiulia):

Multumesc foarte mult, am 20 de ani si citesc foarte mult deci cred ca voi intelegelaughingmersi