| adimancool a întrebat:

Fratilor va rog ajutati-ma, m-am certat cu cel mai bun prieten al meu, il stiu de 10 ani pe tip.Si pentru ce..pentru o curva, ieri umbla cu ieri si azi am zis sa o testez ***, si sa pun pe unu sa faca poze.Si m-a vazut cu aia si s-a enervat.Am incercat sa-i explic dar degeaba, a bocit tipa putin si fraierul a pus botul.Ce fac?

2 răspunsuri:
| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Buna. Ai putea sa mai discuti cu prietenul tau asa ca intre baieti, si sa ii explici cum sta treaba, iar daca ai vreo dovada impotriva acelei fete arata-i-o si adu in discutie argumente plauzibile, nu doar vorbele altora, dar ai grija sa nu se ajunga la violenta. Prea multe nu poti sa faci..decat sa discuti. Daca tot nu intelege acum, isi va da seama mai tarziu ce fel de fata este si ca tu ii esti un adevarat prieten.
O seara frumoasa!

| BeatrizBetty a răspuns:

Incearca sa-i explici. Daca iti este prieten de atatia ani te va intelege!