| anonim_4396 a întrebat:

Fumatul iti afecteaza cresterea? :-s

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Bineinteles !

| annna a răspuns:

Da.nu vei mai creste inalt/a dc incepi sa fumezi de la 13 -14 aniwinking

| ThePunisher a răspuns:

Din cate stiu eu da, plus ca iti distruge plamanii, afecteaza stomacul (de-asta li se interzice celor bolnavi de ulcer sa fumeze), sunt multe consecinte ale fumatului, deci mai bine nu te apuca, sau daca te-ai apucat deja, lasa-te.

| Laura a răspuns:

Nu, n-are nici o legătură cu dezvoltarea.

| GeorgiSiAtat a răspuns:

sad.aoleu.Si eu mai fac asta din cand in cand.si pe 23 luna asta fac 14 ani.deci nu cresc mai inalta?

Răspuns utilizator avertizat
| lolitaa18 a răspuns:

Da!