| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! :( Am 17 ani si sunt urat.Imi este foarte rusine cu infatisarea mea.De fiecare data cand vorbesc cu cineva incerc sa evit contactul vizual.Cand merg printr-o zona aglomerata imi las capul in jos.Am cativa prieteni dar cand se intampla ceva prin clasa sunt mai mereu lasat pe afara.Nu am avut niciodata o prietena. Nu stiu ce sa mai fac. :| parintii mei spun ca sunt frumos dar toate fetele ma evita si imi spun ca sunt urat rau de tot :( aici o poza recenta cu mine... :|

http://imgur.com/cVBZTvg#_=_

3 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fii fericit cu tine insuti, pana la urma personalitatea este tot ceea ce conteaza. Nu conteaza daca esti frumos sau urat, conteaza sa te simti bine in pielea ta. pupii

Răspuns utilizator avertizat
| crys12 a răspuns:

Buna happy Pai fiecare dintre noi suntem frumosi in felul nostru happy Si nu exista oameni urati! Probabil acele fete te evita din cauza caracterului tau, in orice caz este ceva ce le indeparteaza de tine sau pur si simplu nu te plac. Dar nu inseamna ca nu esti frumos! Am vazut fotografia ta si nu am ajuns la aceeasi concluzie. Sfatul meu este sa te relaxezi, sa te distrezi si sa socializezi cu alte fete.Si probabil asa iti vei gasi o iubita. Atat am avut de spus, sper ca te-am ajutat si multa bafta!