| AndreeaDenisa0778 a întrebat:

FUNDA! Am de facut pentru scoala un desen sau un eseu cu tema " Ce tie nu`ti place altuia nu`i face". eu ma pricep la desen si as vrea sa fac un desen, dar nu stiu ce sa desenez. daca puteti sa`mi dati si mie niste idei bune m`as bucura fte mult.sau daca stiti faceti`mi si mie un eseu p tema asta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gandeste-te la ceva ce tie nu iti place ex:mie nu imi place barfa deci as desena un copil care ii spune ceva la ureche altuia iar in cealalta parte a pagini altul care sta suparat sau chiar poate sa planga sa fie mai sugestiv
Succes si spor la desenat!