| iwannabeperfect a întrebat:

FUNDA*am luat timp de 14 zile vitamine eurovita si trebuie sa continui cu calciu inca 14 zile apoi iar vitamine, iar calciu.
plec in Italia pentru o luna jumatate. sa-mi iau vitaminele cu mine sau sa incep sa le iau apoi din nou dupa ce ma intorc in tara?
credeti ca are ceva (am luat o pastila timp de 14 zile), mentionez ca vreau sa iau in greutate!

1 răspuns:
| pizzahut a răspuns:

Daca intrerupi un tratament, indiferent care este acesta, nu isi mai face efectul.