| OrangeJuice a întrebat:

[Funda]Am parul lung si imi place dar am inceput sa ma plictisesc de el si nu ma pot decide daca sa ma tund sau nu. Vreau sa fie putin deaspura umerilor.Pareri? Lung sau scurt? Si vreau sa stiu daca parul scurt se aranjeaza mai greu.

Răspuns Câştigător
| Iulia_7157 a răspuns:

Mai bine nu-l tunde caci o sa regreti.Atunci cind e scurt e mult mai greu de aranjat, si dupa ce il speli trebuie sa-l usuci cu fenul ca altfel nu-l mai asezi.Stiu multe fete care si l-au tuns si abia asteapta iar sa creasca.Iar daca atit de tare vrei lasati-l pina la jumatate de spate.Bafta!

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Nu-l tundeeee! E mai frumos lung, mai ales daca e des si sanatos. Parul scurt e mai usor de aranjat dar din parul lung poti face o muuultime de coafuri. Nu-l tunde, eventual da-i alta forma. Pupic!

| lifeisnotpink a răspuns:

Pai poti sa te tunzi doar din varfuri este mai usor de aranjat si asa big grin
daca ai parul cret sau ondulat si o sa te tunzi scurt iti va sta in toate partile laughing [ o colega de-a mea a patit ] :*

| Panda1900 a răspuns:

Scurteaza capetele, nu mai mult big grin...da parul mai scurt se aranjeaz mai greu

| reyson a răspuns:

Nu stiu cum arati, dar parul lung arata mai bine.