| TheToffyx a întrebat:

[Funda]Am si eu o intrebarehappy.
[ Ii la`m povestit unei prietene, si acum imi era lene sa mai scriu 1 data deci am dat copy/paste happy. Dada e primul baiat si Coto al 2-lea]
deci. Eram la primarie cu Coto si Dada, si ma intreaba Dada daca vreau sa fiu cu el, si mergem eu si coto la el acasa, si eu intru pe facebook, si vine Dada la mine, si incepem sa ne sarutam, si Dupa ce terminam noi intr Coto in camera si Ma intreaba si el daca vreau sa fiu cu el. si nu stiam ce sa-i zic. Si ia`m zis ca ma ma gandesc si Dada era cam trist si o zis sa fac alegerea corecta pe cine simt eu ca iubesc si o inceput iar sa ma sarute si atunci intra coto si zice " Da ce ba, numa tu sa o saruti"? Si Dada zice "Da e a mea" si coto vine la mine ma ia in brate si incepe sa ma sarute. si Dada. era tristi, si eu ma`m dus la calculator si erai tu pe facebook., Tea`m intrebat ce sa fac si ai zis sa aleg pe cine cred eu ca iubesc. Si. nu stiam ce sa faaaac. Eram asa.Sub tensiune. si pana la urma vin aman`2 in fata mea si face dada" Pe cine alegi, indiferent pe cine o sa alegi tu. eu tot o sa te iubesc ". Si coto" Deea, eu nu pot sa spun inca ca te iubesc, doar te plac muult de tot, si.,. eram... Super stresata, Daca alegeam pe Dada se supara Coto daca alegeam pe Coto se supara Dada.Si am ales pe Dada. Si coto o plecat suparat. Si la`m intrecau daca ramanem amici. si el o zis suparat. cum ii el asa suparat " Poate". Poate o sa mai am vreo sansa la tine, Dada era fericiit ca la`m ales pe el, Si. na`m trezit
Multumesc daca ati citit pana aici :-

3 răspunsuri:
| Anndrey1234 a răspuns:

1.Vai de romana ta!
2.Nu trebuia sa te saruti cu niciunul
3. dupa ce alegeai unul din ei trebuia sa te saruti(astea sunt apucaturi de c**ve)
4. Daca eram in locul tau pe coto l`as fi ales pentru ca ti-a zis sincer ca te place mult nu ca te iubeste ceea ce da dovada de sinceritate
5. Dada a fost unpic nesimtit sa vina si sa te sarute si putin prea direct
Astea sunt parerile mele.Gandeste`te la parerile tale, pe care simti ca il iubesti mai mult si tine cont si de ale mele. Dupa ce faci asta o sa faci alegerea corecta.ti-am zis din ce am inteles mai sus coto ar fi mai bun decat dadawinking

| SockyQ a răspuns:

Se vede ca'i poveste.
Dada? Coto? Sa se intample asa ceva? Ce copil retardat mintal *Doamne iarta-ma*.ce copii ar putea sa spuna in aceeasizi,acelasi loc, acelasi lucru?
Lasa-ne cu povestile, invata gramatica.

| cryssa a răspuns:

Esti o tarfaaa!