| ghkjghk a întrebat:

FUNDA! am un tel LG GU230. cum fac sa ii pun cod? adica atunci cand vreau sa il deblochez sa imi ceara un cod. FUNDA :X :X

5 răspunsuri:
| ghkjghk explică:

La setari siguranta nu am "Blocare taste sad"

| TéÐÿ a răspuns:

Intri la setari-siguranta-blocare taste prima oara til cere pe cel actual cred ca este 00000 iar a doua are iti cere ep cel nou. Dami funda :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este, decat ca sunt decat patru de zerio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te ajut in tot cea ce inseamna telefon mobil si callculator. Tu trebuie decat sa ma bagi in lista ta de messenfer si poti sa imi spui ce nu iti iese si ce trebuie facut