| alenxandraantonius a întrebat:

Funda. Am vazut la una la hi5... ca pur si simplu dadeam click pe situ de la hi5 ei ` si ii aratha =' doar poza fara alte chestii;=` cum >fac; Si eoo la fel;:X Ecsplicatie waiting fundita mare mare de thoot`= :X tongue

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dă-ți una, împușcă-te și vezi dacă merge.

Scrie dracu' ca lumea că nu te înțelege nimeni. Ești mai importantă dacă scrii așa? Ești pițipoancă dacă scrii așa. Modificarea profilului de Hi5 necesită și cunoștiințe PHP și HTML (pentru lucruri cum ar fi modificarea stilului de scris de la comm-uri, afișaj și multe altele) Nu îi pot explica uneia care scrie ca ultima distrusă lucrurile astea pentru că e clar că are mintea prea scurtă ca să le înțeleagă.

Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, UrsuletProst, ma mai tii mintebatting eyelashes? A propos, te-ai f***t draguto? Cum a fost? Daca as fi in realitate si te-as vedea pe strada, te-as impinge cat as putea de tare pe sosea.
Fiindca suicidul e un pacat, dar mie mi se rupe de pacate asa ca mai bine il iau asupra mea tongue.
ESCplicatie? "Tsiy-as" **** cateva explicatii dar e pacat de astea 54 de fundite si 55184 puncte...
Fata, consumi aerul degeaba, consumi un loc pe TPU degeaba, esti o proasta, naiva, cretina, distrusa, idioata.
Oh, am uitat ca ziceai ca umbli pe hi5... acum am inteles de ce.
Cu drag, Jelli :*

| alenxandraantonius explică:

Jelii ti`e dor de ghips smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@UrsuletProst, auzi dar de ce nu imi dai stupid?
N-am purtat ghips niciodata :*.
Iti va fi dor de perioada in care nu ai avut cancer. Stii si tu la ce ma refer. N-am uitat intrebarea aia, pitipoanca naiva.
Pana atunci, te invit sa imi raspunzi la intrebarea asta daca esti draguta, am nevoie de un specimen ca tine sa ma faca sa inteleg:
http://www.tpu.ro/......-si-altii/
Cu drag, Jelli :*.

| Shateen a răspuns:

Du-te m`ai bine la toaleta :X Baga capu acolo si trage apa. Cred ca o sa gandesti mai calumea thinking