| anonim_4396 a întrebat:

Funda.As vrea sa-mi zice-ti si mie cateva telefoane fara android pentru ca am auzit ca asa hackerii iti pot accesa toate informatiile.Cu windows 8 sau alte date de navigare.Multumesc.(daca puteti sa-mi dati link e mult mai bine).

2 răspunsuri:
| GabriellaGabbi a răspuns:

Da ma sunt o persoana importanata.Ce mori de invidie.Hai taci din gura si nu mai comenta aiurea.Jeet!

| Popa_Adrian_1997_0eOT a răspuns:

Nu e adevarat iti trebuie antivirus bun gen bitdefender iti recomand un Allview a 4all http://www.emag.ro/telefon-mobil-allview-black-a4-all/pd/EX3QNBBBM/