| iloveyoumybby a întrebat:

FUNDA, Astept pareri! Hei TPU, saptamana viitoare vreau sa-mi schimb culoarea parului. Ultima oara m-am vopsit bruneta in septembrie, anul trecut si am lasat timpul sa treaca ca sa se mai deschida la culoare. Acum vreau sa ma vopsesc satena, dar un saten mai deschis. Am ochi verzi spre caprui si parul lung, m-ar prinde bine?

Răspuns Câştigător
| S3S3an a răspuns:

DA

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat nu te faci cu par roz lung cu un moped roz si haine roz cum vazusem o baba dupa ce terminasem perioada de munca vara anului trecut laughing e bine