| Allyd a întrebat:

Funda! Azi mi-am luat o cartela orange. 1500 min` in retea + 1500 sms`uri in retea, 75 min nat si internationale+75 sms`uri in alta retea si plus internet pe o luna.
Doamna aceea a zis ca nu trebuie sa activez internetul dar nu`mi merge, cand vreau sa intru pe google, youtube sau ceva imi apare "Niciun raspuns". De ce puppy dog eyes? Va rog ajutati`ma!
Funda+Voturi

2 răspunsuri:
| Daana_3623 a răspuns:

Poate nu ai setarile pentru internet activate. Suna sa servicii clienti si vorbeste cu un operator. Te va ajuta si e gratis. Sau mergi pana la un magazin Orange.

| Diana14_2954 a răspuns:

Dc nu incerci sa-l mai activezi u o data?