| anonim_4396 a întrebat:

Funda! :/ Buna am Samsung Galaxy Grand Neo Plus --baterie (2100mah) si asi dori sa achizitionez de la Flanco o baterie externa SONY de 2000mah (atat imi permit deocamdata) stiu il pot incarca o singura data dar daca are 2000mah si bateria telefonului meu 2100mah asta inseamna ca mi.l incarca pana la 90% sau cat? Ca nu inteleg. Va rog sa ma ajutati! Produsele SONY sunt bune nu?

:) UITATI E PRIMA ----https://www.flanco.ro/catalogsearch/result/?order=releva nce&q=So ny+baterie+extetna

VA MULTUMESC! :);)

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

O să ți-l încarce complet. Produsele Sony sunt de calitate.