| Adriana_8630 a întrebat:

FUNDA! Buna. cine stie vreo programa de modificat pozele in care poti sa-ti schimbi tinuta (hainele)? am fost mai demult in ospetie la o matusa a prietenii mele si stiu ca a avut o programa de acest gen(in care iti poti schimba hainele)de ex. ea era imbracata in niste blugi si un maiou, si a modificat poza fiin imbraca in rochiehappy. funaa happyhappy

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Asa ceva nu se poate deoarece textura originala a fotografiei nu poate fii eliminata adica... daca am pe picioare blugi nu poti pune fusta peste pentru ca s-ar vedea blugii pe dedesubt... poate era un joc pe net.