| anonim_4396 a întrebat:

FUnDA! Buna! Daca tata are 1.75 si mama 1.50 pana la ce inaltime pot sa cresc?straight face

8 răspunsuri:
| Nobody_1210 a răspuns:

| THC26 a răspuns:

Asta nu prea conteaza... cunosc un baiat de 1.90. Tasu are 1.70 si masa 1.65 straight face

Răspuns utilizator avertizat
| BassHunter13 a răspuns:

Poti sa cresti si pana in 1.90m! poti face si basket sau volei! Pe fiecare dintre noi i-a facut natura altfel!

| MaxxMann a răspuns:

Pai depinde... Poti semana ori cu tatal tau ori cu mama ta... Eu as zice ca vei creste pana la 1.65, dar depinde ce inaltime ai acumlaughing

| Lucian_5228 a răspuns:

Buna! asta nu are neaparat importanta cu inaltimea parintilor, dar se poate sa ii mostenesti genetic totusi...o inaltime maxima ar fi d 1, 75-1, 80...dar repet, asta nu este neaparat o regula.dar ce inaltime ai momentan?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca mai mult de 1, 70 m

| Alinush16 a răspuns:

Am 14 ani si 1.65