| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! buna mi-am instalat metin2gx si cand vreaoiam sa intru in el imi aparea o eroare : The application failed to initialize ini properly (0xc0000135). Click on OK to terminate the application. pana la urma am rezolvat problema aceea. mi-a intrat in joci si a inceput se se incarce pack-ul acela(cel de jos cu verde-stiti voi). Dupa ce s-a incarcat a iesit din joci si cand am vrut sa intru in el imi scria PACK ERROR. si ma punea sa dau OK. Va rog imi puteti spune ca sa ii fac ca sa mearga! Nu imi spuneti ca nu l-am descarcat sau instalat bine ca l-am srters si l-am instalat de 3 ori.

HEEEEEELLLLLPP plsss!

nu uitati de funda!

1 răspuns:
| KidOoNh a răspuns:

Este o eroare ar trebui sal reinstalezi si cred mmai mult ca sg ca o sa mearga funda big grin