| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Am si eu o maaaaaaaaaaaare problema! Stau cu un baiat. am mai stat cu el si mai de mult dar ne-am certat, apoi ne-am impacat si tot asa. si ii placea de o fata Anca si nu vroia sa ne ce pot sa fac ca sa ne pupam in fata ei, dar acum a zis ca vrea... cum pot sa ii arat cat de mult il iubesc... credeti ca ii mai place de Anca? il iubesc foooooarte mult si nu pot sa ma despart de el. hellpp! nu uitati ca dau funda!

am uitat sa mentionez ca parintii mei nu stiu de relatia noastra si nici ai lui.

multumesc anticipat!

scuzati categoria dar e cea mai vizitata!

1 răspuns:
| GeorgeRadu a răspuns:

Poate nu vrea sa va pupati in fata ei pentru ca el stie ca ea mai simte ceva pentru el, sau pur si simplu din respect pentru relatia ce o avut-o cu ea happy