| BloodyBlade a întrebat:

Funda! Buna TPU! Mama are 1.75, tata 1.85 iar eu am aproape 15 ani si am 1.70 si 51kg.Nu vreau sa mai cresc in inaltime si nu stiu ce as putea face...Eu am observat ca fetele cresc pana in clasa a8a,iar eu acum trec in clasa aceasta.Ma puteti ajuta va rog cu un sfat? Multumesc!happy

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
La carte spune ca fetele credc pana la 18 ani si baietii pana la 20 de ani.
Organele interne la ambii se maturizeaza pana la 20 de ani.
Nu-ti fa griji!winking
Te pup, pa pa! :*

| Lavinia7386 a răspuns:

Buna. Nu cred ca iti poti opri cresterea, si nu vad motivul pentru care ai face-o. Accepta-te asa cum esti happy

| Bratu_Ionut_1999 a răspuns:

Din pacate nu iti opri cresterea. sa stii ca nu esti foarte inalta la 1.70....pentru ca eu am 1.70 o sa mai cresc si nu ma supara asta...