| Cineva_1522 a întrebat:

(funda )Buna vreau un sfat! as vrea sa-mi cumpar telefon LG k360 si nu stiu ce sa fac, sa-l cumpar, sa nu-l cumpar! dati-mi va rog niste avantaje si dezavantaje, pret? vreau sa stiu cat mai multe despre el! nu de pe internet ca le stiu toate! Multumesc!

1 răspuns:
| aLaLa a răspuns:

Eu am si e super naspa, te sfatuiesc sa nu iti iei pentru ca singurul lucru frumos la el e design-ul.Se blocheaza mereu. Eu l-am luat prin septembrie cu 340 ron, liber. Te sfatuiesc sa nu iti cumperi telefon marca Lg, doar design-ul e de ele.